Derrick Rose, bivši igrač Chicago Bullsa, stigao je u New York.
Rose je iz Chicaga prešao u Knickse i veliko je pojačanje za njujorški tim. Zadužio je broj 25 i odmah izrazio veliko zadovoljstvo što je stigao u redove Knicksa.
"Samo želim da pobjeđujem. Ovog lejta, sve će se svoditi na rad na kondiciji i ulazak u pravi ritam. Nadam se da ću ovdje ostati do kraja karijere. Mislim da sam igrač koji se lako prilagođava", izjavio je Rose,dodavši:
"Osjećam da će se nešto posebno dogoditi u New Yorku. Moramo naredne sezone igrati play-off".
U dosadašnjem tijeku karijere Rose je u NBA ligi na prosjeku od 19.7 poena i 6.2 asistencije. Proteklih sezona imao je problema s povredama, ali pravi Rose može apsolutno sve.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Takva ponuda se ne odbija
Padaju svi rekordi u spektakularnom transferu! Real Madrid nije odolio, spremni su prodati Vinicusa
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Magija na Mokrom Docu
Od večeras i Bosna i Hercegovina zna ko je i šta Marko Livaja!
Čeka nas dosta uzbuđenja