Legendarni Juninho o bh. fudbaleru
"Pjanić je prava i jedina zamjena za Pirla"
Bh. reprezentativac Miralem Pjanić nakon pet sezona odlučio je napustiti Romu i karijeru nastaviti u dresu Juventusa.
Pjanić je prije mjesec dana prihvatio ponudu Juventusa, te će svoju karijeru nastaviti u redovima aktuelnog prvaka Serije A. Juve je za usluge bh. fudbalera Romi platio 32 miliona eura. Zanimljivu izjavu o našem reprezentativcu dao je nekadašnji njegov saigrač iz Lyona legendarni Juninho Pernambucano.
"Pjanić je kao Cristiano Ronaldo ili Lionel Messi. On je bio moj učenik u Lyonu i oduševio me je tada. Njegova najveća snaga je što uvijek može odlučiti meč jednim potezom. Sa sigurnošću kažem da je Pjanić prava i jedina zamjena za Andreu Pirla. Čak vjerujem da će on biti vođa u budućnosti ove ekipe Juventusa", izjavio je Juninho.
Bh. reprezentativac je već u pripremnim utakmicama pokazao da će biti veliko pojačanje Juventusa. Legendarni brazilski fudbaler dodao je da je on i dalje najbolji izvođač slobodnjaka na svijetu, ali da je Pjanić odmah iza njega.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"