Iako su mu iz Intera pružili priliku da produži igračku karijeru, Pavel Nedved je definitivno odlučio reći zbogom aktivnom igranju fudbala.
Nedved se dugo dvoumio da li prihvatiti ponudu Intera ili ne, ali kako je sam rekao, nije želio u očima navijača Juventusa postati izdajnik.
Juventus, s druge strane, nije Nedvedu ponudio još jednu sezonu u ulozi fudbalera, što bi on vjerovatno prihvatio, nego mu je ponuđena najprije uloga u administraciji kluba, koju je on glatko odbio, a onda i uloga trenera u stručnom stožeru, o čemu se za sada nije izjasnio.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Dosta toga je jasnije