Damir Džumhur u 1. kolu posljednjeg Grand Slam turnira sezone - US Opena igrat će protiv Bernarda Tomića.
Današnjim žrijebom u New Yorku je odlučeno da će se najbolji bh. teniser u 1. kolu sastati sa 19. igračem svijeta Australcem Bernardom Tomićem, s kojim je također prošle godine igrao na otvaranju US Opena kada je izgubio sa 3:1.
Džumhur će, u slučaju da pobijedi tenisera bh. porijekla, u drugom kolu igrati sa pobjednikom meča između Dodiga (Hrvatska) i Marchenka (Ukrajina).
U muškoj konkurenciji Novak Đoković, koji brani naslov u New Yorku, će igrati protiv Jirzyja Janowicza iz Poljske, dok je u ženskom dijelu žrijeb Amerikanki Sereni Williams dodijelio Ruskinju Ekatarinu Makarovu.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Karijeru nastavlja van granica Bosne i Hercegovine
FK Borac prodao Envera Kulašina · Saznajemo
Rossonerima baš sada treba