Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine u stonom tenisu, u sastavu Emina Hadžiahmetović i Ajla Kovač i ove godine su ostvarile izvrstan rezulta u Diviziji A, gdje su osigurale opstanak. Naime nakon poraza od favoritkinja Rumunije, naše mlade stonoteniserke su savladale reprezentaciju Hrvatske rezultatom 3:1 i tako stekle pravo da se bore za devet mjesto što bi bio izvrstan rezultat.
Treba napomenuti da je mlada Emina Hadžiahmetović savladala drugu igračicu Rumunije i Rusije obje takmičarke Hrvatske, Češke i Engleske.
Ostale naše selekcije juniori, kadeti i juniorke borit će se za plasman od 20. do 24. mjesta. Inače, na prvenstvu učestvuje 47 država.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Uskoro zvaničan potpis
Zvezdan Terzić je večeras morao priznati poraz: Dušan Tadić je odabrao novi klub!
Zvuči besmisleno, ali nekad može i spasiti život
Zna da mu režim neće ništa: Čim je došao u Srbiju Arnautović jednim potezom pokazao loš primjer
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Lekcija cijelom Balkanu