Banjalučani dobili novo rukovodstvo

Jandrić izabran za sportskog direktora Borca

Oliver Jandrić novi je sportski direktor Borca iz Banja Luke.

Saopšteno je danas iz uprave kluba. 

Bivši fudbaler ali i kapiten, dobio je priliku da se okuša u novoj ulozi na Gradskom stadionu. Ovoga puta, to neće biti kroz igranje na terenu već kao jedan od rukovodećih članova kluba.

Mjesto doskorašnjeg sportskog direktora, pripadalo je Branimiru Tuliću, koji je isto napustio prije nekoliko dana.

Podsjetimo, Jandrić je svoju fudbalsku karijeru završio 2010. godine, kada je s Borcom osvojio Kup BiH, gdje su u finalnom dvomeču bili uspješniji od sarajevskog Željezničara.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.