Ženska odbojkaška reprezentacija BiH poražena je danas od Španije.
Bh. odbojkašice su na prvom kvalifikacionom turniru koji se igra u Bordeauxu (Francuska) odmjerile snagu sa selekcijom Španije, a na kraju je zabilježen poraz od 3:0 (po setovima 25:18, 25:17 i 25:15).
Najbolji otpor BiH je pružen u prvom setu koji je okončan rezultatom 25:18 u korist Španije, da bi u nastavku Španjolke pokazale svoju snagu i bez većih problema privele meč kraju.
Narednu utakmicu bh. odbojkašice će odigrati sutra. Ovaj put protivnik će biti Francuska, a meč je na rasporedu u 20:00 sati.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Poznato lice mijenja Karija