Košarkaški klub Sloboda iz Tuzle dobio je novo pojačanje.
Devonte Brown u Slobodu dolazi sa Indiana State Univerziteta. On bi trebao da bude veliko pojačanje za Tuzlake, a iza sebe ima prosjek od 15.5 poena, 4.8 skokova i 2.8 asistencija po meču.
Dolaskom Browna ekipa Velimira Gašića povećala je svoje ambicije u narednoj sezoni u košarkaškom prvenstvu Bosne i Hercegovine.
Devonte je rođen 20. avgusta 1992. godine i igra na poziciji šutera, a visok je 188 centimetara.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ni on nije mogao zadržati emocije