Kup kralja

Osam golova u susretu niželigaša i Real Madrida

Real Madrid je u golijadi kod niželigaša Leonese slavio sa visokih 7:1.

Zinedine Zidane je šansu dao nekim igračima iz drugog plana, što je bilo dovoljno da Kraljevi upišu uvjerljivu pobjedu.

Autogolom Zuiverloona Real je u šestoj minuti stigao do vodstva, da bi u 32. minuti Asensio povisio na 2:0.

Morata na otvaranju drugog dijela donosi treći gol Kraljevima, da bi ubrzo Asensio novim golom Realu donio 4:0. Potom još jedan gol Morate, pa Nacho u 68. postiže gol za 6:0.

I onda malo radosti i za domaće, pošto je Benja u 84. postigao utješni pogodak za Leonesu u Kupu kralja. Konačnih 7:1 postavlja Diaz u drugoj minuti nadoknade.