U finalu ATP turnira u Indianapolisu igraće Amerikanci Sam Querrey i Robby Ginepri koji je uskočio umjesto povrijeđenog Andyja Roddicka.
Querrey je opravdao ulogu favorita (treći nosilac) u polufinalnom ogledu sa Kanađaninom Frankom Dancevicem.
Bilo je dva puta po 6:4 za tenisera koji je izborio svoje drugo finale na posljednja dva turnira.
Njegov protivnik biće Ginepri, 95. igrač ATP liste. On je u američkom polufinalu sa 6:4 i 6:3 nadigrao Johna Isnera, nakon Ive Karlovića, drugog najvišeg tenisera na Touru.
Rezultati, polufinale
Sam Querrey (SAD, 3) - Frank Dancevic (Kanada) 6:4, 6:4, Robby Ginepri (SAD) - John Isner (SAD) 6:4, 6:3.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Detalj koji je čini se odlučio sve