Zajko Zeba od danas je novi igrač FK Željezničar.
Tim sa Grbavice je na zvaničnoj stranici potvrdio da je iskusni bh. fudbaler dogovorio sve sa Željezničarom i potom potpisao jednoipogodišnji ugovor.
"Sretni smo što smo danas nakon relativno kratkih pregovora potpisali ugovor sa Zajkom Zebom. Vjerujemo da će on svojim ljudskim i igračkim osobinama donijeti jedan novi kvalitet u našu ekipu. Detalje ugovora smo dogovorili u najkraćem mogućem roku i ovim putem se Zajki zahvaljujem na korektnosti. Zaista je pokazao veliku želju da ponovo zaigra u plavom dresu. U ime cijelog kolektiva FK Željezničar, Zajki želim dobrodošlicu u klub i vjerujem da ćemo zajedno imati dosta uspjeha", istakao je glavni skaut FK Željezničar, Aldin Čenan te dodao da će se Zeba treninzima priključiti već u ponedjeljak.
Oduševljen zbog povratka bio je i sam Zeba.
"Osjećam se kao da prvi put dolazim u klub, a zapravo se samo vraćam u svoj dom. U proteklih nekoliko dana imao sam zaista veliki broj poziva i veliku podršku i navijača i prijatelja da se vratim kući, te ovu priliku koristim da im se zahvalim na tome. Vjerujem da zaista mogu dosta pomoći ekipi na terenu i mislim da ću se idealno uklopiti u plavu priču. Hvala kompletnom rukovodstvu kluba na maksimalnoj korektnosti i nadam se da ću kroz nekoliko godina karijeru završiti ovdje", naveo je nakon potpisa ugovora Zeba.
Zeba je posljednji angažman imao u Slobodi, a prije nego što se vratio u Željezničar još je imao priliku igrati za Olimpic, Brotnjo, Zrinjski, Maribor, Kamaz, Alaniju, Split, Olimpiju i Škendiju. Bio je i reprezentativac BiH.
Zvanično predstavljanje Zebe održat će se početkom naredne sedmice.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
On je po mnogima jedan od najboljih košarkaša na EuroBasketu
Kemal i Ajša su najponosniji roditelji na svijetu: Radili dan-noć da sinu plate treninge, a danas...
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Iako je Mumbru tu na klupi, FIBA kao glavnog trenera vodi Bosanca iz Zvornika
Medalja za Bosanca! Alan Ibrahimagić odveo Njemačku u finale EuroBasketa!
Podjela bodova u prvoj utakmici 7. kola WWin lige BiH
Erić izluđivao nogometaše Radnika i donio bod Slogi u Bijeljini!
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru