Odbojkaši Borca će u okviru sedmog kola Premijer lige BiH gostovati ekipi Domaljevca.
Mišo Marjanović i njegovi izabranici vratili su se na pobjednički kolosjek, nakon što su u prošlom kolu savladali ekipu Gradina-Herceg na svom terenu rezultatom 3:0.
Priliku da upišu nove bodove imaju već u srijedu, kada gostuju uvijek nezgodnoj ekipi Domaljevca koja zna igrati odbojku.
U ovu utakmicu, crveno-plavi ulaze kompletni, a tim će na parketu predvoditi kapiten Borko Ilić koji bilježi sjajne nastupe ove sezone u dresu Banjalučana.
Utakmica između Borca i Domaljevca na rasporedu je u srijedu od 18 sati.
Promo
Adrenalinski spektakl privukao brojne učesnike i publiku, trčao i gradonačelnik
Bihać - grad adrenalina i izazova: Mozzart podržao prvu OCR SpectRun trku
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
Saopštenje navijača FK Sarajevo
Oglasile se Horde zla: "Igračima i struci podrška, pratit ćemo procese unutar kluba"
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Igraju odlično u klubovima