Klupsko rukovodstvo HSV-a odlučilo je za novog direktora imenovati Heriberta Bruchhagena.
Ove sezone HSV-u ne ide najbolje u Bundesligi i klub se nalazi u samom dnu, a nakon što je u proteklom periodu smijenjen trener Bruno Labbadia, došlo je do promjena i u upravljačkoj strukturi.
Rukovodstvo kluba odlučilo je smijeniti dosadašnjeg direktora Dietmara Beiersdorfera i na njegovo mjesto imenovati Heriberta Burchhagena.
"Prihvatam odluku nadzornog odbora, iako sam razočaran odlukom", kazao je, između ostalog, Beiersdorfer za klupsku stranicu.
HSV nakon 14 odigranih kola se nalazi na 16. poziciji sa deset bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Česi poveli protiv Crne Gore nestvarnim pogotkom
Ma, šta je ovo bilo? Podgorica ne pamti bolji gol, volej o kojem bruji cijela Evropa!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab