Velež će uskoro ozvaničiti prvo pojačanje pred nastavak sezone u Prvoj ligi Federacije BiH.
Ugovor sa Rođenima potpisat će 20-godišnji Mirsad Nukić koji je u jesenjem dijelu sezone nosio dres Radničkog iz Lukavca.
Ovaj fudbaler kojemu je prirodna pozicija ona uz desnu aut liniju na utakmici Veleža i Radničkog igranoj ljetos bio je dvostruki strijelac.
Osim Nukića, Velež će uskoro angažovati još nekoliko pojačanja, a trenutno se na probnom radu nalaze još dvojica fudbalera. Treninzi bez obzira na činjenicu da je davno još spuštena zavjesa na jesenju polusezonu i danas uveliko traju, a pauza je planirana pred Novu godinu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Ne žele ga gledati u Kataru