Roma bi u januarskom prelaznom roku mogla dovesti jedno respektabilno pojačanje.
Kako pišu britanski mediji, na meti Rome nalazi se fudbaler Swanseaja Gylfi Sigurdsson, koji igra na poziciji ofanzivnog veznog.
Islandski reprezentativac igra dobru sezonu i u 17 utakmica u Premier ligi je postigao pet golova uz isto toliko asistencija, a njegova vrijednost se procjenjuje na 20-ak miliona eura.
Menadžer Swanseaja Bob Bradley pod svaku cijenu želi zadržati Islanđanina u ekipi s obzirom na to da ekipu čeka grčevita borba za opstanak, ali je navodno Sigurdsson željan evropske avanture.
Gylfi Sigurdsson je u svojoj karijeri nastupao za Reading, Hoffenheim i Tottenham, a eventualni transfer u Romu bi mu bio prvi angažman u Seriji A.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Teške optužbe iz Prištine