Crnogorski fudbaler Stevan Jovetić mogao bi ovog januara promijeniti sredinu.
Već dugo vremena špekuliše se o tome da će Jovetić napustiti Inter i preći u neki drugi klub, a izgleda da bi Crnogorac na kraju mogao završiti u Sevilli.
Naime, španski mediji prenose danas da je trener Seville Jorge Sampaoli zainteresovan za ovog napadača koji u Interu ne dobija previše prilike za igre.
Ove sezone je odigrao samo pet mečeva u Seriji A, a u strijelce se nije upisivao. To je sigurno alarm za Jovetića da mora potražiti novu sredinu kako bi se vratio u staru formu koju je izgubio kada je svojevremeno dres Fiorentine zamijenio dresom Manchester Cityja.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest