Fudbaleri grčkog PAOK-a slavili su pobjedu u današnjem meču grčkog prvenstva protiv Levadiaksa sa 3:0.
Ekipa Levadiakosa do sada je uzela samo jedan bod na sedam gostovanja i bilo je jasno da je PAOK veliki favorit na današnjem meču. Tu ulogu su bez većih problema i opravdali, a poveli su u 20. minuti golom Matosa.
Pred kraj prvog poluvremena posao je domaćima dodatno olakšao igrač gostujuće ekipe Mendy koji je dobio crveni karton i gosti su do kraja meča igrali sa desetoricom.
Nastavak meča donio je još dva pogotka, oba u gostujućoj mreži, a strijelac golova bio je Pereyra. Naš reprezentativac Gojko Cimirot odigrao je cijeli meč za pobjedničku ekipu.
PAOK je nakon današnje pobjede na 6. mjestu sa 23 boda, dok je Levadiakos tek 15-ti sa samo 12 bodova.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Obzirom na cijelu situaciju