Karolina Pliskova i Caroline Wozniacki boriće se za trofej na WTA turniru u Dohi.
Čehinja je u prvom polufinalnom susretu savladala Dominiku Cibulkovu iz Slovačke (6:4, 4:6, 6:3) nakon gotovo dva sata igre, zabilježivši prvu pobjedu u četvrtom međusobnom duelu.
Sa druge strane, Wozniacki je prepustila samo tri gema Portorikanki Monici Puig (6:1, 6:2), a na terenu se zadržala 72 minuta.
Pliskova i Wozniacki tri puta su ukrštale rekete, a Dankinja za sada ima maksimalan učinak.
Finalni meč na programu je danas od 16 časova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?