Bordo tim protiv Travnika u četvrtfinalu
U Sarajevu zadovoljni žrijebom: Cilj je osvajanje Kupa
Danas je obavljeno žrijebanje parova četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, a između ostalog u ovoj fazi takmičenja sastat će Sarajevo i Travnik.
Zadovoljan žrijebom je član stručnog štaba Sarajeva, Zijad Švrakić.
"Naravno da sam zadovoljan žrijebom. Izvukli smo protivnika kojeg sam iskreno priželjkivao", istakao je član stručnog štaba FK Sarajevo Zijad Švrakić.
"Mislim da smo favoriti i da ćemo proći u polufinale. Naš cilje je finale, odnosno osvajanje kupa i ovo je samo jedna stepenica prema ostvarenju tog cilja", dodao je Švrakić.
Zadovoljan sam s obzirom kakve su ekipe bile u žrijebu. Ekipa Travnika je dobra ekipa, no zna se šta je naš cilj i želimo ga ostvariti", komentarisao je žrijeb i prvotimac Sarajeva Anel Hebibović.
Pored duela Sarajeva i Travnnika u četvrtfinalu se sastaju Radnik i Željezničar, Mladost i Bosna Sema, te Zrinjski i Široki Brijeg.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan