Fudbaleri Mladosti iz Doboja kod Kaknja igraju na domaćem terenu protiv tuzlanske Slobode u okviru 19. kola Premijer lige BiH.
Mladost je sjajno otvorila današnji meč proti Slobode i već u drugoj minuti imali su sjajnu priliku kada je zaprijetio Šećerović, ali je na kraju lopta otišla preko gola Hadžića.
Ipak, samo minutu kasnije domaći tim je poveo sa 1:0 kada je Kuzmanović zatresao mrežu Slobode za veliko slavlje navijača Mladosti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Prometno u ekipi sa Etihada
Guardiola "otjerao" Edersona iz Cityja, Brazilac prihvatio ponudu, već je poznato i ime nasljednika!
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Pripremna utakmica za obje ekipe
Velež u četvrtak igra prijateljsku utakmicu protiv FK Novi Pazar
Turci donijeli veliku vijest