Nogometaši Čelika u subotu igraju veoma važnu utakmicu u gostima kod ekipe Krupe.
Domaćin bi eventualnom pobjedom nad Zeničanima došao na korak od plasmana u Ligu za prvaka, tako da se očekuje sigurno jedna otvorena i zanimljiva utakmica. Izabranici Nedima Jusufbegovića u prva dva kola nastavka sezona remizirali su protiv Zrinjskog, te Viteza i trenutno su na sedam bodova zaostatka za ekipom Metalleghe-a.
Zeničani u subotu ne smiju pomisliti na poraz, a svakako da im ne ide u prilog ni što se utakmica igra na terenu s umjetnom travom. Ipak u Zenici na Kamberovića polju postoji teren s vještačkom travom, tako da će crno-crveni imati vremena da se priviknu i na tu podlogu prije odlaska na teško gostovanje.
Kada je u pitanju igrački kadar narednu utakmicu će sigurno propustiti Danijal Brković zbog povrede zadnje lože, dok tri žuta kartona ima Haris Hećo. Dobra stvar je što se u ekipu vraćaju Aldin Šišić i Fenan Salčinović nakon suspenzije zbog kartona. Upravo je ovaj dvojac u prvom kolu protiv Zrinjskog bio ponajbolji na terenu kada je u pitanju ekipa u crno-crvenim dresovima.
Još je neizvjesna situacija oko Joce Stokića, a zvanično bi sutra trebalo da bude poznato hoće li konačno zaigrati za klub s Bilinog polja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Žele ponoviti meč iz Zenice, ali...
Selektor San Marina u ogromnim problemima pred meč sa Zmajevima, objasnio šta se dešava
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Kakvo ludilo u Minhenu
Harry Kane obavijestio čelnike Bayerna da želi da ide, najavljen je senzacionalan transfer!
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade