Reprezentacija Bosne i Hercegovine danas igra utakmicu protiv Gibraltara na Bilinom polju.
Pred utakmicu protiv objektivno mnogo slabijeg protivnika, među navijačima naše reprezentacije nema neke velike euforije.
Bilino polje će, bez obzira na to, biti dobro ispunjeno a vrijedi naglasiti da se ulaznie za ovaj meč još uvijek mogu kupiti kod tapkaroša i to po regularnoj cijeni.
Utakmica Bosne i Hercegovine i Gibraltara počinje u 18 sati.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Želju mu nije mogao ispuniti