Marin Čilić i Miloš Raonić igrat će u finalu ATP turnira u Istanbulu.
Čilić i Raonić lako su u polufinalnim mečevima ostvarili pobjede. Hrvat je sa 6:1, 7:6 bi bolji od Argentinca Diega Schwartzmana.
Slično je bilo i u meču Raonića i Viktora Trocikog, a Kanađanin je finale izborio rezultatom 6:2, 6:3.
I jedan i drugi traže svoj prvi naslov u 2017. godini. Ovo će Hrvatu biti 28. finale u karijeri, a dosad je osvojio 16 naslova na ATP turnirima.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Orlići demolirali protivnika