Najbolji bh. teniser Damir Džumhur evidentno nije u dobroj formi, a to se pokazalo tačnim i nakon današnjeg meča u 1. kolu Challengera u Lisabonu.
Džumhur je poražen od kvalifikanta Daniela Munoza De La Nave sa 2:1 u setovima.
Prvi set pripao je našem teniseru koji je slavio sa 6:3, da bi Španac u drugom setu uzvratio istom mjerom i identičnim rezultatom poravnao na 1:1.
U odlučujućem, trećem setu Munoz je trijumfovao sa 6:4 što mu je donijelo plasman u 1/8 finala ovog turnira.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Izbornik crnogorske selekcije pred Hrvatsku
Robert Prosinečki na Maksimiru za sva vremena 'ugasio' napadača: "Tako se voli Crna Gora"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku