Nakon što su potpisali novi ugovor s Kevinom Durantom Warriorsi su nastavili da budu aktivni na tržištu. Sada su bacili udicu na Nick Younga i Jamal Crawforda.
Nick Young je trenutno slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s Lakersima. Aktuelni prvaci NBA lige spremni su ponuditi ugovor na 5.2 miliona dolara. Young igra na bekovskim pozicijama te bi dolaskom u prvake pojačao konkurenciju, što i jeste cilj Warriorsima.
Jamal Crawford je trenutno član LA Clippersa ali postoji mogućnost njegovog odlaska. Riječ je o veoma iskusnom igraču koji godinama igra na NBA parketima. Imao je priliku nositi dres Warriorsa još u sezoni 2008/ 2009. Kao i Young, Crawford pokriva bekovske pozicije i ima izrazito dobar šut.
Bez obzira na njihovu snagu, Warriorsi se žele još više pojačati kako bi odbranili titulu prvaka. Sigurno je da će im jedan od ovih igrača dobro doći u već veoma snažnoj rotaciji koju imaju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'