Miroslav Nikolić je novi trener beogradskog Partizana.
Iskusni stručnjak potpisao je trogodišnji ugovor sa crno-bijelima i na klupi će naslijediti Aleksandra Džikića koji je prešao u Budućnost iz Podgorice.
Nikolić će tako poslije 19 godina ponovo sjesti na klupu Partizana. U prvom mandatu Nikolić je vodio Partizan od 1996. do 1998. godine i osvojio je nacionalno prvenstvo 1997.
Iskusni stručnjak je prethodne sezone bio trener Dinamika sa kojim je u debitantskoj sezoni u elitnom društvu izborio mjesto u Superligi.
Nikolić je u svojoj bogatoj karijeri sjedio na klupi Radničkog, IMT-a, Goše, Maribora, Partizana, Budućnosti, Crvene zvezde, Radničkog iz Beograda, Vojvodine, Apolona, Hemofarma, Avtodora i Dinamika.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Čeka nas dosta uzbuđenja