Srbijanski košarkaš Nikola Kalinić produžio je ugovor sa Fenerbahčeom do 2020. godine.
Turski klub je saopštio da je sa krilnim košarkašem dogovorena saradnja do ljeta 2020. godine.
Kalinić je u turski tim došao 2015. godine iz Crvene zvezde. U dvije godine provedene u Feneru osvojio je dvije titule prvaka Turske, te jedan kup Turske i Euroligu.
Prošle sezone je u dresu Fenera u Euroligi prosječno je postizao 7,5 poena, uz 3,1 skokova i 1,5 asistencija. U nacionalnom prvenstvu je bilježio 8,4 poena, 2,9 skokova i dvije asistencije u prosjeku.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Nije se dugo čekalo na reakciju