FK Sloboda dobiće novo pojačanje pred start nove sezone.
Kako SportSport.ba nezvanično saznaje, tim s Tušnja dogovorio je sve uslove sa 28-godišnjem veznjakom Amerom Osmanagićem, koji će u narednim danima potpisati ugovor s tuzlanskim timom.
On će se u ponedjeljak priključiti ostatku ekipe koja se priprema za start nove sezone u Premijer ligi BiH.
Radi se o dobro poznatom fudbaleru u našoj zemlji jer je nastupao za Sarajevo, Velež, Čelik i Olimpik, a interesantno je i to da je ponikao u redovima tuzlanskog tima.
Kao 12-godišnjak je otišao u ekipu Partizana i predviđala mu se zaista velika karijera. Ipak, talenat nikada nije maksimalno iskoristio, a pored bh. timova igrao je u inostranstvu za OFK Beograd, Zaglebie, Haugesund, Novi Pazar i Zemun.
Protekle sezone je za ekipu Zemuna odigrao osam utakmica u drugom razredu srbijanskog fudbala.
Sloboda novu sezonu počinje duelom protiv Širokog Brijega naredne sedmice.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Crvena zvezda još ne odustaje
Mitar Mrkela je večeras zatresao Beograd, nemoguće se upravo dešava: "Ponuda je tu"
Projekat je dosta ambiciozan