Milan je ovog ljeta bio izuzetno aktivan na tržištu igrača, a iako se kraj prelaznog roka bliži, Rossoneri ne staju s novim pojačanjima.
"Pali div" evropskog fudbala se želi vratiti na staze stare slave, pa je ovog ljeta, uz finansijsku injekciju novih vlasnika, doveo veliki broj pojačanja. Na San Siro su stigli, između ostalih, Andre Silva, Andrea Conti, Hakan Calhanoglu, Leonardo Bonucci i Nikola Kalinić. A sada je u redove Rossonera stigao i talentovani fudbaler Real Madrida, Sergio Sanchez Gioya.
Mladi Sanchez Gioya je i sam potvrdio transfer postavivši na Instagramu svoju fotografiju u Milanovom dresu. Novo pojačanje Milana će se, ipak, prvo okušati u juniorskoj ekipi Rossonera, čiji je trener legendarni Gennaro Gattuso.
Sergio Sanchez Goya je rođen 1999. godine i igra u veznom redu, a na zvaničnoj stranici Reala je opisan kao odličan tehničar i fudbaler koji iz veznog reda može pružiti dobru podršku ofanzivnoj liniji.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nakon blijede predstave protiv Kipra
Hrabra rečenica Ralfa Rangnicka pred dolazak Austrije na megdan Zmajevima u Zenici!
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići