Dvostruki strijelac

Musić: Dokazali smo da smo bolja ekipa

S. Bošković

Sloga iz Simin Hana nastavila je redati pobjede u ovoj sezoni 1. lige Federacije BiH.

Tim iz predgrađa Tuzle je danas rezultatom 6:1 potopio visočku Bosnu, a dvostruki strijelac bio je Mirza Musić.

"Odlično smo ušli u utakmicu, poveli u prvoj minuti, kasnije zabili i za 2:0. Nakon isključenja smo se malo opustili, mislili smo da je gotovo ali u drugom poluvremenu smo dokazali da smo bolja ekipa i da smo zaslužili pobjedu", rekao je Musić.

Sloga nakon sedam devet kola zauzima prvo mjesto na tabeli sa 21 bodom uz učinak 7-0-2.