Štoper Milana Leonardo Bonucci dobio je crveni karton u 25. minuti utakmice protiv Genove.
On je bez ikakve potrebe udario laktom protivničkog veznjaka Aleandra Rosija, a sudija Piero Giacomelli mu je pokazao direktan crveni karton nakon što je pregledao snimak kompletne situacije.
Bonucci je napravio zaista veliku glupost i sigurno je da ga nećemo gledati barem jednu utakmicu u dresu Rossonera, a moguća je i veća kazna zbog nesportskog ponašanja.
Ovako je to izgledalo...
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ne žele ga gledati u Kataru