Aldin Šetkić i Mirza Bašić slavili su u prvom kolu kvalifikacija za glavni žrijeb turnira u Dohi.
U Dohi od 1. januara počinje jaki turnir iz serije 250, a svoj nastup pokušat će da osiguraju i bh. teniseri Mirza Bašić i Aldin Šetkić.
Bašić je u prvom kolu kvalifikacija sa 6:3, 6:4 pobijedio Rusa Vatutina, dok je Šetkić sa 6:3, 6:2 savladao Nijemca Dustina Browna.
U sljedećem kolu Bašić igra protiv Seppija, a Šetkićev rival bit će Travaglia. Ukoliko naši teniseri dobiju Italijane, naći će se u glavnom žrijebu turnira u Dohi.
Damir Džumhur neće igrati turnir u Dohi i njegova godina kreće iz Australije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Umjesto sažaljenja - kritike
Simanić sinoć molio za sažaljenje Srbije, a jutros ga je uzdrmala bolna istina: "Dečko, ti si..."
I BiH bi potpisala slično