Do istorijskog susreta u Lisabonu ostala su samo još dva dana pa se i atmosfera u našem taboru polako zagrijava, a Samir Muratović će po svemu sudeći zauzeti svoje mjesto u udarnoj postavi reprezentacije BiH.
Iskusni igrač Sturma, preskočio je trening utakmicu protiv Vinodola, ali će biti spreman za predstojeće susrete. I on, kao u ostalom i svi prisutni u Hotelu "Novi", smatra da možemo preskočiti Portugal.
"Stvarno imamo sjajne uslove za rad, pripreme smo odradili fenomenalno i sada nam preostaje da u Lisabonu na terenu damo sve od sebe. Svjesni smo da nas očekuje teška utakmica ali se nadam da možemo ostvariti dobar rezultat pred revanš. Mislim da će portugalski reprezentativci učiniti sve kako bi već u prvoj utakmici riješili veći dio posla, ali sam ubjeđen da u svojim namjerama neće uspjeti jer mi smo pokazali da se kao ekipa znamo nositi i sa reprezentacijama koje su bolje od Portugala", rekao je Muratović za SportSport.ba te dodao:
"Tu su dvije utakmice i za sada samo razmišljam o tome, dat ću maksimum, učinit ću sve kao i ostali moji saigrači kako bismo preskočili Portugal. Ovo su moje dvije posljednje utakmice u dresu reprezentacije i želim se na dostojan način oprostiti od reprezentativnog dresa."
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se Goran Vučević