Dvadesetogodišnji fudbaler Anđelo Bevanda novo je ime u federalnom prvoligašu Metallegheu.
Radi se o odbrambenom igraču koji je ponikao u mostarskom Zrinjskom, gdje se u juniorskoj konkurenciji okitio titulom prvaka BiH, a ugovor je dobio nakon što je zadovoljio na probi.
"U Jajcu sam od početka priprema i drago mi je da sam zadovoljio ukus trenera. Na meni i mlađim saigračima stoji obaveza napornog rada i uz našu želju za dokazivanjem, vjerujem da možemo dati doprinos klubu u nastavku sezone", kazao je Bevanda.
Bevanda je, dodajmo i to, nakon Zrinjskog imao kratke epizode u njemačkom TSF Ditzingenu i hrvatskom Mosoru.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Pred sutrašnji okršaj u osmini finala Eurobasketa
Poljaci znaju odakle prijeti opasnost, Loyd istakao dvojicu Zmajeva: "Oni su im ključni igrači"
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Evo šta je poručio grčki reprezentativac