Kup Njemačke

Bayer i Bayern za publiku: Bavarci natrpali mrežu Apotekara i 'upozorili' Real

Susret polufinala njemačkog DFB Pokala završen je pobjedom Bayerna nad Bayerom (6:2).

Bayern je prvak Njemačke, a sada želi da osvoji i Kup, a u kakvoj formi je trenutno bavarski gigant pokazuje i rezultat u Leverkusenu - 2:6!

Golijadu je najavio Javi Martinez u trećoj minuti, a već u devetoj je Lewandowski na centaršut Riberyja povisio na 2:0.

U 16. minuti Bayer uspijeva da smanji, pošto je Lars Bender glavom pogodio za 1:2, a tim se rezultat i otišlo na odmor.

U nastavku također dosta efikasan meč. U 52. minuti Muller je postigao gol za 3:1, pa je Alcantara u 61. zabio za 4:1, a onda i nov gol Mullera u 64. minuti.

Tu nije bio kraj ludilu. U 72. minuti Leon Bailey iz slobodnjaka postiže gol, ali Bayern preko Mullera u 79. minuti dolazi do 6:2, a njemački napadač do hat-tricka.

Bayern će u finalu igrati prtoiv boljeg iz duela Frankfurt - Schalke.

Kup Njemačke, polufinale:
Bayer - Bayern 2:6 (Bender 16, Bailey 72/ Martinez 3, Lewandowski 9, Muller 52, 64, 79, Alcantara 6)