Juventusova zvijezda Brazilac Diego pokušava u Torino dovesti Mesut Oezila, sa kojim je zajedno nastupao u bremenskom Werderu.
Mesut Oezil (21) ove sezone pruža fantastične igre za Schalke, pa nije čudo da se za njegove usluge zainteresovao i italijanski Juventus. Posebnu želju da pređe u Torino, ima njegov bivši suigrač, Brazilac Diego.
"Želio bih opet igrati s njim. Mesut pokazuje sve svoje potencijale i ako nastavi ovako igrati, onda će biti na meti svih većih evropskih klubova", kazao je Diego za Bild, te dodao.
"Nadam se da ću sa njim igrati u budućnosti, jer jedan drugog razumijemo jako dobro. Prošli smo dosta toga teškoga u Werderu i bila bi velika stvar da ponovo budemo zajedno u timu".
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dramatična utakmica
Beograd u čudu gleda Musu i Kondića: Dubai prosuo finale!
Odlučio se vratiti u Evropu
Može sve, ali reprezentacija ne - Veliki povratak Srbina na scenu, smiješi mu se potpis života
Luka Vušković je čudo
Hrvatska ima nestvarnu zvijer od igrača - Uskoro će biti najbolji na svijetu!
Legendi je 'rok istekao'
Sa njim je u dresu Crvene zvezde nakon ovog gotovo: "On više ne smije odigrati ni minut"
Odlazi iz Real Madrida