Hrvatska nanijela težak poraz Gaučosima

I to je dočekao: Užasni Argentinci rasplakali najvećeg!

Argentina je nakon loše partije protiv Islanda večeras pružila užasnu protiv izuzetno jake reprezentacije Hrvatske.

Nakon dosta tvrde utakmice u prvih 45 minuta, Hrvatska do vodstva stiže u 53. minuti nakon velike greške golmana Gaučosa i sjajnog gola Ante Rebića.

Do kraja su pogađali Modrić i Rakitić, pa je Hrvatska Messiju i družini nanijela težak (3:0) poraz.

Koliko je loše igrala Argentina govore i kadrovi legendarnog Diega Maradona na tribinama. Maradona je bio dobro raspoložen pred utakmicu, ali kako je susret odmicao njegovo raspoloženje je bilo sve gore i gore, a čini se da je u jednom momentu pustio i suzu.