Sedin Ramić, junior FK Olimpik, potpisao je danas ugovor sa klubom sa Otoke.
Ramić je prošao sve omladinske selekcije Olimpika, a nakon odličnih igara u prethodnoj sezoni za juniorski tim, ljevonogi fudbaler je prvo priključen prvom timu, a danas je i zvanično potpisao ugovor.
Rođen 2000. godine može igrati na više pozicija u defanzivnom redu.
"Ovo je veliki dan za mene. Potpis ugovora za seniorski tim nagrada je za rad, ali i obaveza za naredni period. Zahvalio bih se svim trenerima iz omladinskog pogona sa kojim sam sarađivao, kao i ljudima iz kluba koji su mi ukazali povjerenje. Jedva čekam početak priprema i nadam se najboljem u narednoj sezoni", rekao je Ramić nakon potpisa ugovora.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Bordo tim 'skratio' roster
Sarajevo defanzivca poslalo na posudbu u Igman · Saznajemo
Vrlo često su pauze balkanskih trenera bile popularne
Ovaj timeout Bećiragića će obići region: "Pa šta čekate? Da moj rahmetli babo dođe i skoči?"
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Legenda svjetskog tenisa