Tuzlanska Sloboda odavno nije bila u težoj situaciji, kao što je to slučaj ove sezone. Tuzlaci će u nastavku prvenstva voditi grčevitu borbu za opstanak.
Sloboda je zato za trenera opet imenovala Sakiba Malkočevića, koji je tu da po ko zna koji put "vadi vruće kestene".
"Prihvatio sam opet ovaj izazov, jer ne mogu gledati Slobodu u ovakvoj situacij. Mislim da Sloboda ima dobru ekipu i naš opstanak neće doći u pitanje. Prioritet nam je zadržati glavne igrače. Što se tiče dolazaka, pred potpisom su Milošević i Smajlović, koji će sigurno biti naši novi igrači. Pratimo još neke igrače koji nas mogu pojačati, a to su Jusić iz Budućnosti pred kojim je sjajna karijera. Mislim da bi Jusić i Milošević mogli biti najbolji stoperski par u Premijer ligi“, rekao je Sakib Malkočević za SportSport.ba.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Sada neće igrati ni peti rang
Proglasili bankrot: Slavni klub nestaje s fudbalske mape, ne tako davno igrali u eliti
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka
Za nemirnu nedjelju u Srbiji pobrinuo se Đoković, razočarao je milione: "Izvinite, ali ja..."
Jedan je ostao u regiji, a drugi odlazi u "srce Azije"
Doskorašnji defanzivci Posušja stigli u nove sredine, oba fudbalera napustila Bosnu i Hercegovinu
Simanić se osjeća izdanim