Engleski čuvar mreže Joe Hart sinoć je dobio priliku u prijateljskom meču Manchester Cityja protiv Liverpoola.
Dobro je poznato da trener Građana Pep Guardoiola nije posebni ljubitelj igara Joea Harta, ali sinoć mu je dao šansu nakon što se vratio sa posudbe, te mu je ovaj ipak pokazao kako zna dodavat, što su mu mnogi osporavali.
Hart je Guardioli pokazao kako čak zna odigrati i petom i tom prilikom pomalo i postramiti Mohameda Salaha. Istina, iz te situacije je mogao izaći mnogo gore, ali ipak je sve po njega dobro završilo.
Podsjetimo, njegov City je pomenuti susret izgubio sa 2:1.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potvrđeno iz bordo kluba
Nevjerovatna zainteresovanost za evropski spektakl - FK Sarajevo već prodao blizu 10.000 karata
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Rossonerima baš sada treba