Švicarci su za huligane koji odluče praviti nerede za vrijeme Eura i budu uhvaćeni pripremili poseban zatvor, koji će služiti samo u tu svrhu.
Naime, u Baselu će bivši zatvor uz pomoć švicarske vojske biti osposobljen kako bi opet služio svrsi. Kapacitet će mu biti oko 350 pritvorenika, dok će istražni suci također odmah obavljati posao - i to u nekadašnjoj glavnoj zatvorskoj dvorani.
Nakon Eura zatvor će biti srušen i sagradiće se dječija bolnica. U švicarskoj policiji ipak ističu kako se nadaju da će zatvor ostati potpuno prazan.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
To će biti dan za pamćenje