HSV nemoćan protiv Bavaraca

Wagner i Muller za uvjerljivu pobjedu Bayerna

Minhenski Bayern odigrao je večeras prijateljski duel protiv HSV-a i na kraju je slavio uvjerljivu pobjedu rezultatom 1:4.

HSV je otvorio dobro meč i u 24. minuti su preko Nareyja došli do prednosti od 1:0, ali radost igrača ovog tima nije dugo trajala jer je Bayern do poluvremena preokrenuo rezultat.

Dva gola postigao je Sandro Wagner (31. i 41.) za prednost Bayerna na poluvremenu od 1:2.

Tačku na ovaj meč Bavarci stavljaju u samom finišu. Thomas Muller je golovima u 73. i 86. minuti završio posao u ovom meču za konačnih i uvjerljivih 1:4.