Košarkaši Širokog u sklopu priprema za narednu sezonu danas su odigrali novi kontrolni meč.
Nakon što protekle sedmice slavili protiv njemačkog trećeligaša Oberlechingena, izabranici Danijela Jusupa su danas poraženi od Sutjeske iz Nikšića rezultatom 62:55.
U timu Širokog najefikasniji je bio Filipović sa 12 ubačenih poena, a pratili su ga Drežnjak sa 11, te Karačić sa 10 poena.
Široki će sa Sutjeskom iz Nikšića ponovo snage odmjeriti u petak, ovoga puta u dvorani Pecara s početkom u 18:00 sati.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Stvari se mijenjaju