Miske: Godi mi interes Atletica

Nakon što je madridski dnevnik AS donio informaciju prema kojoj madridski Atletico želi dovesti na Vicente Calderon reprezentativca BiH Zvjezdana Misimovića, prvotimac Wolfsburga je izjavio kako mu laska interesovanje Jorgandžija.

"O zanimanju Atletica saznao sam iz medija. Moram priznati da mi se to sviđa i osjećam se zbog toga ugodno. Atletico je velik klub, iako je trenutno u maloj krizi" izjavio je Misimović za AS.

Eventualni transfer se ipak neće desiti prije juna.

"Trenutno sam fokusiran samo na Wolfsburg. Transfer, ukoliko se uopšte ostvari, ostvariće se na ljeto", dodao je Miske.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.