Italijan na klupi Kraljeva
Marca: Lopetegui je bivši, Antonio Conte preuzima Real Madrid!
Težak poraz od Barcelone u El Clasicu (5:1) posljednja je utakmica Julena Lopeteguija na klupi madridskog Reala.
Prema navodima Marce, Lopetegui će sutra dobiti otkaz, a novi trener Kraljeva iz Madrida postaće italijanski stručnjak Antonio Conte.
Očekuje se da Italijan već sutra doputuje u Madrid na potpis ugovora sa Kraljevima i odmah će preuzeti vođenje kluba.
Ipak, ako se sve ne završi sutra, klub će privremeno preuzeti nekadašnji fudbaler Reala Santiago Solari koji bi ekipu mogao voditi u utakmici Kupa Kralja protiv Mellile koja se igra u srijedu.
Conte je protekle dvije godine vodio londonski Chelsea gdje mu je ovog ljeta uručen otkaz, a ranije je vodio Juventus i selekciju Italije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Analiza bivšeg napadača