Modri lagano do pobjede

Dinamo u četvrtfinalu Kupa Hrvatske, Hajrović i Gojak igrali u prvoj postavi

Fudbaleri Dinamo Zagreba plasirali su se u četvrtfinale Kupa Hrvatske nakon što su danas slavili u gostima protiv Zeline sa visokih 4:0.

Gosti iz Zagreba su se mučili u prvom poluvremenu, ali su uspjeli da dođu do vodstva u posljednjoj minuti preko Gavranovića.

I kako to obično i biva, jača ekipa je onda ubacila u brzinu više, a slabija ostala bez samopouzdanja, pa je Dinamo do kraja meča lagano riješio pitanje pobjednika.

U strijelce su se u drugom poluvremenu upisivali Petković i dva puta Kadzior za konačnih 4:0.

Bh. internacionalci Amer Gojak i Izet Hajrović bili su u početnoj postavi zagrebačke ekipe u ovoj utakmici.