Roma na pragu trećeg vezanog poraza

Keita Balde pogodio za vodstvo Intera na Olimpicu, Di Francesco mora brzo reagovati

Fudbaleri Rome i Intera u ovim trenucima na Olimpicu u Rimu igraju susret 14. kola italijanske Serije A.

Rezultat nakon prvog dijela susreta je 1:0 za gostujuću ekipu koja je povela u 37. minuti pogotkom Keite Baldea.

Keita je pogodio nakon asistencije D'Ambrosija, a ovaj gol bi na kraju mogao koštati i posla trenera Rome Eusebija Di Francesca.

U slučaju trećeg vezanog poraza u svim takmičenjima Di Francesco bi mogao već večeras postati bivši, a to znači da će na poluvremenu morati nešto hitno smisliti ukoliko želi izbjeći tu sudbinu.