Veselo u automobilu bh. reprezentativca
Miralem Pjanić pobjedu u gradskom derbiju proslavio uz pjesmu Sinana Sakića
U gradskom derbiju sinoć je Juventus kao gost pobijedio Torino sa 1:0, a gol odluke iz penala postigao je Cristiano Ronaldo.
Torino i Juventus su odigrali veoma tvrdu utakmicu koju je na kraju odlučila nespretnost golmana domaćih koji je skrivio penal, a po običaju isti je realizovao Ronaldo za novu pobjedu Stare dame.
Od prve minute igrao je i bh. reprezentativac Miralem Pjanić koji je ponovo odigrao veoma solidan meč. Pjanić je nakon utakmice "počastio" fanove na Instagramu liveom, te je pobjedu protiv gradskog rivala proslavio uz pjesmu Sinana Sakića.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Evo šta je poručio grčki reprezentativac
Antetokounmpo pohvalio Bosnu i Hercegovinu i otkrio razlog poraza od Zmajeva
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Srbija sutra igra protiv Latvije