FK Vojvodina iz Novog Sada dogovorio je saradnju sa Miloradom Kosanovićem, iskusnog trenera koji ima bogato iskustvo rada u srbijanskom fudbalu.
Iako Kosanović još uvijek nije zvanično postao novi šef stručnog štaba novosadskog kluba, očekuje se da bude promovisan do Nove godine.
Inače, riječ je o treneru koji je već predvodio Vojvodinu i to prije čak 23 godine. Kosanović je bio trener ovog kluba u periodu od 1992. do 1995. godine.
Milorad Kosanović je od septembra 2017. godine trener Napretka iz Kruševca, a prije toga je kratko vodio Borac iz Čačka, Radnik iz Surdulice, pa u još dva mandata Borac, Novi Pazar, Olimpiju, Srem, nekoliko kineskih klubova. U dva navrata bio je i trener Crvene zvezde.
Vojvodina prolazi kroz turbulentan period jer već dugo nije u vrhu srbijanskog fudbala. Novosadski tim je trenutno tek na osmom mjestu, a ove sezone je već promijenila tri trenera.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Ni on nije mogao zadržati emocije