Na današnjem treningu madridskog Reala pojavili su se Gonzalo Higuain i Mahamadou Diarra. Oba igrača su bila povrijeđena, a Marca izvještava kako su bez ikakvih komplikacija odradili trening sa svojim saigračima.
Higuain je izvan pogona od 10. januara i utakmice s Mallorcom, dok je Diarra s reprezentacijom Malija boravio u Angoli na Afričkom kupu nacija.
I jedan i drugi bit će na raspolaganju treneru Manuel Pellegriniju za subotnji okršaj s Espanyolom. Još uvijek su odsutni Rafael Van der Vaart, Ezequiel Garay i Lassana Diarra, baš kao i iskusni Christoph Metzelder koji je nastavio s treniranjem u zatvorenom prostoru.
Čileanski stručnjak u prvu je momčad bio primoran premjestiti Mateosa, Raul Ruiza, Juanana, Nacha, Mosqueru, Luis Hernandeza, Cristiana i Velayosa.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Evo o čemu je riječ